Jdi na obsah Jdi na menu

Nabídka pro ZŠ Horoměřice 2021/2022

Nabídka kroužků Talent Academy & :Cool Music 2021/2022

Přípravka na zkoušky 5. r.

Náplní tohoto kroužku je opakování a prohlubování učiva českého jazyka a matematiky s ohledem na jarní zkoušky na osmiletá gymnázia. V češtině procvičujeme i testové otázky, čtení s porozuměním, práci s informacemi, klíčovými slovy, záludnou gramatiku a interpunkci a mnoho dalšího. V matematice se věnujeme obtížným tématům - převodům jednotek, procvičování logických matematických úloh, kvízům, prostorové představivosti, geometrickým konstrukcím apod. Cílem kroužku je také připravit děti na to, jak zkoušky vypadají, jaké jsou požadavky, jak se připravovat systematicky a optimálně přípravu načasovat.

1290,-/pol.

Třída, středa 

15:00 - 15:45

 

C:\Users\EvaKlein\Desktop\Skoly\cool music LOGO-05.jpg

 

KLAVÍR 

cena: 255,- za lekci za dítě / 2 děti v hodině / 50 min

V tomto kroužku se děti naučí nejen hrát podle speciálně upravených not pro :COOL MUSIC, ale také základy improvizace - zejména rytmický akordický doprovod (pop, rock, folk atp.). Velký důraz klademe na hudební vkus a individualitu každého dítěte. Proto je hra na klavír pro děti zábavnější a přínosnější.

 

 

FLÉTNA  

cena: 255,- za lekci za dítě / 2 děti v hodině / 50 min 

Kroužek pro úplné začátečníky i pro děti, které základy hry na flétnu již ovládají. Naučí se zde hrát spoustu známých písniček. Součástí je hra s doprovodem, což je velmi důležité pro správné vnímání rytmu. Důraz je kladen na hudební vkus a přání dítěte, díky individuálnímu přístupu je hra na flétnu zábavnější a přínosnější.

 

ZPĚV 

cena: 255,- za lekci za dítě / 2 děti v hodině / 50 min 

Na kroužku zpěvu se děti naučí jednoduché písničky, u kterých se uvolní a naučí správně používat hlas. Především jde o to, aby děti zpívaly ve své přirozené poloze a aby je zpívání bavilo. Proto se při volbě písní klade velký důraz na přání dítěte a jeho vkus. Nedílnou součástí zpěvu je i správné používání dechu. Děti se také naučí zpívat s doprovodem, což je velmi důležité pro vnímání melodie a rytmu.

 

KYTARA  

cena: 255,- za lekci za dítě / 2 děti v hodině / 50 min 

V tomto kroužku se děti naučí základy kytarové improvizace (zejména rytmický akordický doprovod). Děti hrají skladby, které mají rády a které znají (pop, rock, folk nebo klasika). Důraz je kladen na hudební vkus a přání dítěte, díky individuálnímu přístupu je hra na kytaru zábavnější a přínosnější.

                                

Rozvrh lekcí: ÚTERÝ, STŘEDA

 

Student 1

Student 2

 

1

   

13:20 - 14:10

2

   

14:15 - 15:05

3

   

15:05 - 15:55

Pozn.: Při přihlášení pouze jednoho dítěte na lekci je délka této individuální lekce 30 min.

 
 

Rezervace termínu


Archiv

Kalendář
červen / 2022

Statistiky

Online: 1
Celkem: 35842
Měsíc: 1571
Den: 50